Pozor na synteticky vyráběné vitamíny.

Právě v tomto chřipkovém období zvyšujeme spotřebu nejrůznějších vitamínových doplňků a podpůrných prostředků v dobré víře, že podporujeme svůj imunitní systém, který má za úkol chránit nás před onemocněním.
 
Při výběru vitamínových doplňků bychom však měli být velmi obezřetní! Jelikož u synteticky vyrobených vitamínů dodáváme do těla mimo aktivních látek také cukry, barviva, konzervanty a další alergizující látky a mnohdy svému tělu spíše přitěžujeme, než abychom mu pomáhali...
 
Pokud nám tyto přípravky mají opravdu pomáhat nesmí doplňky obsahovat výše zmýněné přídavné látky a účinné látky by měly být v aktivní formě. 
 
Nejlépe je přijímat vitamíny prostřednictvím stravy jako je ovoce a zelenina. Je však všeobecně známo, že v dnešní době je obsah vitamínu, minerálů a stopových prvků v zelenině a ovoci tak nízký, že bychom jich museli konzumovat kilogramy abychom pokryli denní potřebu těchto látek.
 
Ideální náhradou jsou doplňky stravy, které obsahují aktivní látky v přírodní formě.  Pokud jsou tyto doplňky opravdu kvalitní dodají tělu vše, co potřebuje pro zdravý vývoj a správné fungování bez zbytečné zátěže s odbouráváním vedlejších látek. Jsou bezpečné a tělo je bezezbytku vstřebá.  Pokud jsou opravdu kvalitní  pocítíme to v krátké době na své kondici.
 
Mezi ty nejkvalitnější, které se v současné době na našem trhu vyskytují patří přírodní doplňky s názven NUTRIVI. Patří mezi absolutní špičku nejen na našem trhu, ale i ve světě. Více si o nich můžete přečíst zde. S jednotlivými produkty se můžete seznámit zde.
 
O škodlivosti uměle vyrobených vitamínů a antioxidantů si můžete přečíst v následující článcích. Celý článek se Vám zobrazí kliknutím na obrázek.