REVOLUČNÍ HUBNUTÍ

 

BEZ ÚPRAVY JÍDELNÍČKU - BEZ CVIČENÍ - BEZ JOJO EFEKTU

JAK JE TO MOŽNÉ?

Lipout je kosmetická složka mořského původu objevena v jednobuněčné mikrořase Tisochrysis lutea, která aktivuje proces spalování tuků v podkožní tukové tkáni, redukuje jeho nadbytek a znovu modeluje postavu, vykazuje zeštíhlující a anticelulitidní účinky. Za spalování tuků zeštíhlující a anticelulitidní účinky v organismu je zodpovědná aktivita béžových adipocytů. Tato aktivita se zmenšuje s časem nebo přibíráním na váze. Právě v tomto období potřebují béžové adipocyty motivaci z venčí.  A tady se ukazuje Lipout jako nejúčinnější spojenec.

Donedávna bylo zřejmé, že v naší podkožní tkáni se vyskytují dva druhy adipocytů:

  • bílé - neaktivní buňky, které hromadí tuky.
  • hnědé - vybavené metabolicky aktivními adipocyty, které stimulují proces termogeneze, díky čemuž je naše tuková tkáň pod kontrolou. Tyto hnědé adipocyty se však bohužel vyskytují pouze u dětí!

Našemu týmu vědců pod vedením profesora Frydrycha se podařilo objevit další béžovou tkáň, která se skládá z buněk schopných nabývat dvě formy:

  • inaktivní - podobné bílým adipocytům
  • aktivní - podobné hnědým adipocytů

To, jakým směrem se naše buňky vydají však závisí na nás: kombinace životního stylu, stravovacích návyků a osobních předpokladů. 

Vědcům WellU se však podařil husarský kousek a dokázali přikázat našim buňkám, jakým směrem se mají vydat. Z našich inaktivních buněk se tak stanou buňky aktivní, které vyloučí přebytečný tuk a náš objem se tak začne zmenšovat. 

Účinnost Lipoout byla hodnocena studiemi IN VIVO na skupině 61 žen a mužů ve věku 18 - 60 let, kteří nebyli nabádáni ke změně životního stylu, či stravovacích návyků, přesto se jim podařilo dosáhnout během dvou měsíců neuvěřitelných výsledků:

  • obvod stehen se zmenšil v průměru o 5,7 cm
  • obvod boků se zmenšil v průměru o 5,5 cm
  • obvod břicha se u žen redukoval o 5 cm a u mužů až o 10,4 cm

Tloušťka podkožní tukové tkáně klesla po 2 měsících na všech zkoumaných oblastech podrobených účinkem LipoutuTM ve srovnání s placebem:

·         stehna se redukovaly o 25,5%,

·         boky se zbavily 49,9% tukového tkaniva,

·         břicho: ženy dosáhly 29,3% pokles tukové tkáně, muži 66,5 %

Navíc efekty byly viditelné již po prvním měsíci.

Nekompromisní používání Lipoutu pouze po dobu 56 dnů umožnilo také zmenšení drsnosti pokožky (která je symptomem rychlého nástupu celulitidy) o 31,8% a redukce, již zažitým názvem, „pomerančové kůže“ o 19%. Menší celulitida jde ruku v ruce s větší pružností - na stránkách výzkumu bylo zaznamenáno její zvýšení o 124% v horních vrstvách kůže a 124,5% zvýšení v jejích hlubších vrstvách. Pokud jde o pevnost - výzkum zaznamenal její zvýšení v horních vrstvách kůže na úrovni 143,2% a v hlubokých - na 124,1%.

Je pravda, že výzkum neměřil nárůst sebedůvěry a zlepšení nálady, ale tady máme tušení hraničící s jistotou, že těžká slova kritiky na vlastní adresu vystřídala spokojenost se sebou samým a dámám  přibyla milá povinost spojená s nákupem oděvů o několik konfekčních čísel menších .....

 

PRVNÍ Z REVOLUČNÍCH NOVINEK PRÁVĚ UVÁDÍME NA TRH

Perfect Body Cream Slim Formula 200ml - limited edition

podrobnosti o výrobku

 

VÝROBEK MŮŽETE ZAKOUPIT PROSTŘEDNICTVÍM NAŠICH PARTNERŮ 

 KONTAKTY NAJDETE ZDE
 
A TAKÉ V TĚCHTO PROVOZOVNÁCH:
 
 
PŘÍPADNĚ TELEFONICKY NA TEL.Č. 608521927, nebo použijte formulář níže....

 

NABÍZÍME SPOLUPRÁCI PRO FIT CENTRA, KOSMETICKÉ PROVOZOVNY, KADEŘNICTVÍ, SOLÁRIA, MASÁŽE A POD.....

V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte! 

Tel.č.: 608521927, 

email: nanokolagen@gmail.com, 

případně použijte formulář níže.

REVOLUČNÍ HUBNUTÍ