KARIÉRA S WELLU

Filosofií naší firmy není masivní prodej, ale spokojený zákazník. Proto je náš marketing nastaven tak, abyste dosáhli na opravdu zajímavé odměny už při minimálním obratu (osobním nákupu) a to v hodnotě 50 bodů (cca 3-5 výrobků) 1 x za měsíc. 
 
S ohledem na širokospektrální účinky našich produktů pro ně najdete uplatnění v rámci rodiny, případně nejbližších přátel. Při prvním nákupu máte okamžitou slevu 20%. Pokud součet Vašich objednávek spolu s objednávkami Vámi doporučených zákazníků dosáhne 300 bodů zvýší se Vaše sleva na 40% a ta už Vám zůsane natrvalo.
 
Při troše úsilí si další objednávky uhradíte již provizemi jelikož za doporučení nového zákazníka, který nakoupí v hodnotě 50 bodů získáte okamžitou odměnu minimálně ve výši 804 Kč + 214 Kč následnou provizi + 600 Kč odměnu pokud Váš  zákazník doporučí dva nové zákazníky + 8% ze všech nákupů, které se pod tímto zákazníkem uskuteční. V krátké době tak máte své produkty zcela zdarma a navíc zvyšující se pravidelný týdenní příjem.  
 
Při objednávkách za 100 bodů jsou tyto odměny samozřejmě dvojnásobné a navíc získáváte bonus v podobě produktu zdarma, který bývá zpravidla za cca 1000 Kč. Aktuálně je to Lipout Spray na redukci podkožního tuku. Více o Lipout si můžete přečíst zde.
 
Pro svou první objednávku si můžete zvolit startovací balíček mini za 50 bodů, nebo family za 100 bodů které mají zvýhodněnou cenu.
 
Provize jsou vypláceny v týdenních intervalech, můžete si je převést na bankovní účet, nebo na WellU bankovní kartu ze které si je pak můžete vybírat  prostřednictvím bankomatů v celé Evropě.  
 
Spolupráce s WellU je opravdu snadná! Prostě používáte výrobky a učíte ostatní jak dosáhnout na slevu 40%. O tom, jaké jsou naše výrobky se tady nebudu rozepisovat, jen zmíním to, že opravdu splňují vše, co se o nich na tomto webu dočtete. Ale tomu uvěříte, až je sami vyzkoušíte! Vězte, že pak pro Vás nebude problém o nich mluvit při každé příležitosti která se Vám naskytne! 


Pokud Vás naše nabídka alespoň trochu nadchla neváhejte a přidejte se k nám. Naše výrobky znají pouhá 3% České populace! Pomozte nám oslovit zbývajících 97%......   

TĚŠÍME SE PRÁVĚ NA VÁS A VELMI RÁDI VÁS PŘÍVÍTÁME V NAŠEM TÝMU SE KTERÝM SE MŮŽETE SEZNÁMIT ZDE

Pokud potřebujete více informací kontaktujte nás na nanokolagen@gmail.com, tel. 608521927, případně použijte formulář níže. 

Pokud jste vše pochopili a máte zájem o spolupráci udělejte totéž :-)

NEBO MŮŽETE ROVNOU ZAČÍT

https://kici.wellu.eu

MÁM ZÁJEM O SPOLUPRÁCI

PŘÍPADNĚ O VÍCE INFORMACÍ